אודותינו

אודות פיק התחדשות בע"מ

פיק התחדשות בע"מ הינה חברת נדל"ן ותיקה ומובילה המתמחה בתחומי הנדל"ן, בהם התחדשות עירונית, פינוי בינוי במתחמים גדולים ובנייני תמ"א 38. החברה, הנהנית הן מחוסן פיננסי והן מניסיון רב, מובילה ומקדמת מספר רב של פרויקטים, הכוללים אלפי דירות ומאות אלפי מטרים של מסחר, משרדים ושירותים.

שנות ניסיונה הרבות של החברה הביאו לידע המקצועי המעמיק שצברה ולהצלחותיה המוכחות בתחום, בהן מספר מגה-פרויקטים ולמעלה מעשרת אלפים דירות, הנמצאות בתהליכי תכנון וביצוע.

הפירמה מורכבת מקבוצת חברות המשקיעה בהיקפים של מיליארדי ש"ח במגוון ענפים בהם תעופה, הייטק, פארמה וציוד רפואי, מגהטק וחממות טכנולוגיות, הפרושות בכל רחבי העולם.

שקט נפשי כתוצאה מגב פיננסי איתן בשילוב ייזום, תכנון וביצוע תחת קורת גג אחת

ההון העצמי של החברה, בשילוב נכסים מניבים ומוכנות להשקיע במימון פרויקט פינוי בינוי, יוצרים את הגב הפיננסי האיתן של החברה, ממנו נהנים לקוחותיה. חוזקתה הייחודית של החברה היא שהייזום, התכנון והביצוע מתבצעים תחת קורת גג אחת, וניסיונה המוכח עומד על מאות אלפי מ"ר. כך נהנים לקוחות החברה מהשקט הנפשי שנוצר מהשילוב שבין איתנותה הפיננסית לבין  האחריות מהיותה one stop shop בתחומי התמחותה.

לכל שאלה אנחנו כאן

מצוינות מקצועית, הלקוחות במרכז

צוות החברה מורכב מאנשי נדל"ן בעלי ניסיון רב שנים. בנוסף לעובדים המיומנים של החברה עצמה, החברה נעזרת ביועצים מהשורה הראשונה, מכיוון שניסיונה מוכיח שמצוינות מקצועית מביאה לתוצאות הטובות ביותר. המנגנון הרב-תחומי שפיתחה החברה משילוב אנשי ונשות מקצוע אלה, מאפשר לה לבחון ולספק הערכה ראשונית לפרויקט בכל סדר גודל תוך זמן קצר.

כאשר החברה בונה שכונה, או בניין, היא מתמקדת בחשיבה מחדש בהתאם לאוכלוסייה, למקום ולתנאים מסביב, בהם תשתיות, שירותים, חינוך ותעסוקה, לאור חשיבה כללית מתוך חזון החברה, המקפידה על נראות וייחודיות. בנוסף, החברה פועלת מול גופי התכנון והרשויות, במגמה לקדם תוכניות ולהסיר חסמים ראשיים בשוק הדיור והבניה בכלל. החברה רואה בהתחדשות עירונית כפרויקט היחיד בו הנכס שייך ללקוחות, והחברה היא המבצעת את הפרויקט עבור לקוחותיה. לכן, הלקוחות אינם פסיביים אלא מהווים חלק אינטגרלי מהעשייה והיצירה של ביתם החדש. ניסיונה ויכולותיה המוכחים של החברה, בשילוב האמון והביטחון אותם מקפידה החברה להעניק לכל לקוחותיה, הם המביאים לסינרגיה הנוצרת משילוב מיצוי היתרונות של חברת ענק לחוזקות של חברת בוטיק ייחודית.

החזון של פיק בתקשורת

כלכליסט

default_image

פודקאסט בכלכליסט עם עודד ורנר – מנכ"ל מחלקת התחדשות עירונית – 

duns 100

פודקאסט בכלכליסט עם עודד ורנר – מנכ"ל מחלקת התחדשות עירונית – 

עריית ירושלים

כתבה על פגישה בין יו"ר ועדת תכנון ובנייה בעיריית ירושלים מר אליעזר ראוכברגר עם עודד ורנר ועוד

קבוצה חובקת עולם: centers health care

PEAK התחדשות, היא חברת אחות של חברת centers health care.  אשר מתמחה בבנייה וניהול עשרות מתחמי אשפוז ורפואה מתקדמת בכל רחבי ארה"ב. 

 יקב טרבנקל
PEAK עובדת בשיתוף פעולה עם יקב TABERNACLE- אשר יש לו קהל עצום בקרב אוהבי היין ברחבי העולם , וזכה בפרס אשכול הזהב לשנת 2018 על דגם קטורת מסדרת היינות בצלאל.

כנפי נשרים תעופה
PEAK בשיתוף "כנפי נשרים תעופה" נכנסה לאחרונה לשוק התעופה הישראלי במטרה לקחת את התעופה בישראל לגבהים חדשים.